יום ה׳, 27 באוג׳

|

קיבוץ גלויות - קפה גלריה

שפת גוף - אירוע פתיחת תערוכה

תערוכת צילומים של ציורי גוף על אנשים חירשים / נעם הינדן

ההרשמה נסגרה, הגענו למספר האורחים המירבי המותר על פי ההנחיות. לשעות פתיחה ועדכונים: galuyot.co.il
לצפייה בלוח האירועים המלא
שפת גוף - אירוע פתיחת תערוכה

זמן ומקום

27 באוג׳ 2020, 19:00 – 23:00

קיבוץ גלויות - קפה גלריה, Kibuts Galuyot St 91, Haifa, Israel

מי ומה

בתערוכה שפת גוף מוצג פרויקט צילומים - חמישה מודליסטים חירשים, עליהם צוירו ציורי גוף. על גופו של כל מודליסט, ציור מיוחד המותאם לאישיותו.

מטרת הפרויקט היא להמחיש בעזרת ציורי גוף את חוזקותיו, תכונותיו ואופיו של כל מודליסט ולהעלות את המודעות לעוצמתם של אנשים חירשים, שהחברה השומעת מחמיצה לעתים בשל סטיגמות רווחות.

נעם הינדן, יוצרת התערוכה, ילידת 1992, נולדה שומעת, אך בעקבות גידול כולסטאטומה, איבדה בגיל 17 את השמיעה באוזן שמאל.

נעם למדה והתמחתה במספר תחומים הנוגעים לחינוך ואמנות, ביניהם רישום וציור ריאליסטי במוזיאון ישראל, איפור מקצועי, אמנות משקמת לעבודה עם החינוך המיוחד ותרגום סימולטני לשפת הסימנים באונ׳ בר אילן.

בשנת 2018 ייצגה נעם את ישראל, ביחד עם הרקדנית החירשת תמי אסולין, בפסטיבל בינלאומי של חירשים שהתקיים באיטליה. תמי הופיעה בפסטיבל כאשר על גופה ציור גוף של נעם.

אירוע הפתיחה של התערוכה יתקיים ביום חמישי 27/8/2020 החל מהשעה 19:00. *** שימו לב! בשל ההגבלה על התקהלות האירוע יערך בשני מושבים עוקבים - 19:00 עד 20:30 ו-21:00 עד 22:30 *** נגמרו המקומות למושב הראשון בשעה 19:00, ניתן עדיין להזמין מקומות למושב השני בשעה 21:00 ***

האירוע בהשתתפות המודליסטים שבלב הפרויקט, נעם יוצרת התערוכה וענת הר-גיל אוצרת הגלריה. במהלך הערב יציגו המשתתפים את סיפורם שהביא אותם לפרויקט וכן קטע מחול מאת הרקדנית תמי אסולין. 

הכניסה חופשית - לרשותכם בר-מסעדה במקום

מספר המשתתפים מוגבל בהתאם להנחיות

שיתוף